Call for papers

2019-02-19

Szanowni Państwo,

Redakcja "Studiów z Prawa Wyznaniowego" zaprasza Autorów oryginalnych (nieopublikowanych w innym wydawnictwie) artykułów naukowych, materiałów, recenzji i sprawozdań z zakresu prawa wyznaniowego do składania ich do publikacji na łamach czasopisma. Teksty - przygotowane zgodnie ze wskazówkami dla Autorów - przyjmujemy w sposób ciągły, w formie elektronicznej pod adresem redakcji.  Gromadzenie materiałów do kolejnych tomów kończymy w lipcu tego roku, w którym ma ukazać się tom.

Teksty można przesyłać poprzez platformę, ale rekomendujemy korzystanie z adresu e-mail. Trwają prace nad rozbudową platformy czasopism KUL i funkcja "Zgłoś tekst" jest w fazie testów. Poinformujemy w niniejszych aktualnościach, gdy będzie już w pełni dostępna.   

Autorom i recenzentom, którzy rozpoczynają pracę w systemie OJS, polecamy skorzystanie z instrukcji ułatwiających poruszanie się po Platformie CzasKUL:

Przewodnik dla autora

Przewodnik dla recenzenta

Wciąż aktualną pozostaje dotychczasowa strona czasopisma: www.kul.pl/spw , na której znaleźć można m.in. wszystkie dotychczas opublikowane tomy.