Call for papers

2020-11-06

Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach października 2020 r. pożegnaliśmy Księdza Profesora Henryka Misztala, kierownika Katedry Prawa Wyznaniowego KUL w latach 1980-2007 i członka Rady Naukowej "Studiów z Prawa Wyznaniowego" od początku istnienia czasopisma, naukowego Mistrza dla wielu z nas, Człowieka nie tylko dużej wiedzy, ale i wielkiego serca. Chcielibyśmy, aby tom 24/2021 "Studiów z Prawa Wyznaniowego" był poświęcony Jego pamięci. W związku z tym zapraszamy Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tę inicjatywę, do nadsyłania przeznaczonych do tego tomu tekstów z zakresu prawa wyznaniowego poprzez system OJS (przygotowanych zgodnie ze wskazówkami dla Autorów). Kompletowanie materiałów zakończymy 31 maja 2021 r.

ks. dr hab. Piotr Stanisz, prof. KUL
Redaktor naczelny "Studiów z Prawa Wyznaniowego"

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Redakcja "Studiów z Prawa Wyznaniowego" zaprasza Autorów oryginalnych (nieopublikowanych w innym wydawnictwie) artykułów naukowych, materiałów, recenzji i sprawozdań z zakresu prawa wyznaniowego do składania ich do publikacji na łamach czasopisma. Teksty - przygotowane zgodnie ze wskazówkami dla Autorów - przyjmujemy w sposób ciągły, w formie elektronicznej.  Gromadzenie materiałów do kolejnych tomów kończymy w lipcu tego roku, w którym ma ukazać się tom. Teksty można przesyłać poprzez platformę korzystając z funkcji "Zgłoś tekst".   

Autorom i recenzentom, którzy rozpoczynają pracę w systemie OJS, polecamy skorzystanie z instrukcji ułatwiających poruszanie się po Platformie CzasKUL:

Przewodnik dla autora

Przewodnik dla recenzenta

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wciąż aktualną pozostaje dotychczasowa strona czasopisma, na której znaleźć można m.in. wszystkie dotychczas opublikowane tomy:      www.kul.pl/spw